W sobotę 16 czerwca w auli Biblioteki Głównej Akademii Marynarki w Gdyni, odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie „Przedszkole na medal”. W czasie imprezy redaktor naczelny „Dziennika Bałtyckiego” Mariusz Szmidka oraz dr hab. prof. Jerzy Kojkoł, dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej wręczyli wszystkim laureatom dyplomy i nagrody w kategoriach: Przedszkole Roku i Nauczyciel Przedszkola Roku. Nasza Placówka również miała zaszczyt uczestniczyć w tej uroczystości, gdyż zajęliśmy I miejsce wśród przedszkoli powiatu tczewskiego zdobywając 387 głosów. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy  za nominację do  plebiscytu ,,Przedszkole na Medal”, Sama nominacja do tego konkursu była dla Nas ogromnym zaskoczeniem, wyróżnieniem i miłą niespodzianką. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli nas swoimi głosami. Dziękujemy  za ogrom życzliwości i zaangażowanie ze strony rodziców i bliskich Naszej Placówce.  Przede wszystkim jednak  dziękujemy koleżankom z Naszego Przedszkola, które były motorem napędowym całego przedsięwzięcia. Poparcie, które od Państwa otrzymaliśmy mobilizuje Nas do dalszych efektywnych działań na rzecz Naszych Milusińskich.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!!!