Nasze przedszkole już kolejny raz przystąpiło do szlachetnej akcji ,,Góra Grosza”. W tym roku była to już XX edycja akcji organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Zbiórka pieniędzy trwała w naszym przedszkolu od końca listopada do początku stycznia. Celem tejże akcji było zebranie jak najwięcej grosików, które następnie zostały przekazane wychowankom Domów Dziecka w całej Polsce. Kolejnym ważnym celem jest edukacja najmłodszych-uświadomienie dzieciom jak ważne jest dzielenie się z potrzebującymi. W tym roku zebraliśmy bardzo dużą sumę pieniędzy, aż 686,98 złotych !!!Dzieci przyniosły naprawdę spore ilości monet. Dziękujemy z całego serca Rodzicom i Dzieciom za zaangażowanie i dołączenie się do tej szlachetnej akcji.