„Chcecie bajki? Oto bajka:                                                                                                                                                                     Była sobie Pchła Szachrajka.”

Dnia 20 marca dzieci z grupy Zajączki, Słoneczka, Jeżyki, Żabki i Skrzaty wybrały się na wycieczkę do Starogardu Gdańskiego na przedstawienie pt. „Pchła Szachrajka”. Już od samego ranka przedszkolaki nie mogły doczekać się wyjazdu. Podróż minęła bardzo szybko . Gdy wszyscy zajęli już miejsca przenieśli się w zaczarowany świat bajki. Poznaliśmy małą Pchłę Szachrajkę, wielką elegantkę a zarazem psotnicę. Ta niezwykle zabawna pchełka psociła się i oszukiwała wszystkich dookoła. Narozrabiała wszędzie gdzie się tylko pojawiła. Czy to zamek czy cukiernia, przy tym sprytna i złośliwa jak to z pchełką zwykle bywa. 🙂 Niesamowicie inteligentna, bystra i błyskotliwa. Potrafiła się odnaleźć w każdej sytuacji, dzięki wrodzonym zdolnościom udało jej się cało wyjść z wielu opresji, wyciągając także dla siebie wiele korzyści ze stworzonego zamieszania. Mała pchła, mimo swojej zaradności i przebiegłości musiała jednak w końcu zapłacić za swoje psoty i z lekkoducha stała się odpowiedzialną i dojrzałą pchłą. Dzieci z wielkim zaangażowaniem oglądały przedstawienie a także miały okazję odgrywać krótkie scenki wraz z aktorami. Każdy z nas przekonał się jak wielką spryciulą była Pchła Szachrajka. Ciągłe zabawy, tańce i śpiew sprawiły dzieciom wiele frajdy, pobudziły ich wyobraźnię , zanurzyły w radosnym świecie bajki. Bohaterka Jana Brzechwy to z pewnością najsłynniejsza i najsprytniejsza pchła na świecie. Był to czas spędzony na znakomitej zabawie ale też pełen wielu pouczających wątków dla dzieci.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Skip to content