Już od rana 6 grudnia w naszym przedszkolu obchodzone były Mikołajki. Dzieci wchodzące rano do przedszkola witał Św. Mikołaj , który częstował je cukierkami. Przedszkolacy z radością i w odświętnych strojach przekraczały progi swojej sali z niecierpliwością czekając na Mikołaja, który miał im przynieść prezenty. Kiedy prezenty znalazły się pod choinkom okrzykom radości nie było końca. Nowe zabawki przypadły do gustu przedszkolakom i umilały im zabawę. Mikołajki w przedszkolu obfitowały w wiele atrakcji:zabawy, słodki poczęstunek, mikołajkowe czapeczki , a wszystko uwiecznione na przepięknych zdjęciach i w fotobudkach. Na do widzenia przedszkolacy znaleźli w swych bucikach jeszcze jedną słodką niespodziankę. Ten dzień zapewne zostanie na długo w ich pamięci.

rbt
cof