„Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają.

Z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla Was mają”.

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ,,ciepłymi” świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. Z tej też okazji w dniach 14-19 grudnia w naszym przedszkolu wystawiane były jasełka, na które przybyli licznie zaproszeni goście: Joanna Kamińska- Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Gniew, Joanna Jaskólska- Kierownik Referatu Społecznego gniewskiego magistratu oraz Rodzice naszych milusińskich. Cudowna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Dzieci w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami, pastorałkami i tańcami. Przedstawienia były wyjątkowe, przedszkolaki z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Takie uroczystości są już tradycją w naszym przedszkolu i na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci i ich bliskich.