Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowy, pełen magii i radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. To czas, w którym wspominamy historię Narodzin Jezusa    i wystawiamy ,,Jasełka”. Aby podtrzymać tą piękną tradycję związaną ze świętami, wszystkie grupy z naszego przedszkola przygotowały przedstawienia. Każdy przedszkolak   z pomocą rodzica i wychowawców nauczył się swojej roli najlepiej jak potrafił i zaprezentował ją pozostałym. Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy, królów oraz innych postaci, które przybyły do Pana Jezusa. Niestety przez pandemię, nie udało spotkać się nam ,,na żywo”. Występy zostały nagrane  i przesłane rodzicom, dzięki czemu całe rodziny mogły obejrzeć zmagania naszych małych aktorów. Niewątpliwie ,,Jasełka” w wykonaniu naszych podopiecznych wprawiły nas w prawdziwie świąteczny nastrój  i uświadomiły, dlaczego co roku z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach pięknych strojów dla dzieci.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych, zimowych świąt spędzonych w gonie najbliższych i przyjaciół.