Dzień Matki to wyjątkowe święto, z okazji którego w naszym przedszkolu specjalnie przygotowywane są uroczystości . Maluchy uczą się dla swoich mam piosenek , tańców i wierszyków. Można powiedzieć, że przedstawienia na Dzień Matki w przedszkolu to już tradycja – dzieci przygotowują wraz z wychowawczyniami występ artystyczny, a zaproszone mamy się wzruszają i nagradzają gromkimi brawami swoje pociechy. Ten ważny dla mam i dzieci dzień świętowaliśmy w każdej grupie przez ostatnie pięć dni -od 19 do 25 maja. Występom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji: radości, zachwytu, podziwu i oczywiście wiele wzruszeń ze strony mam . Po przedstawieniu dzieci wręczyły ukochanym mamusiom laurki i upominki, a następnie udały się na słodki poczęstunek do swoich sal. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i życzymy wiele radości i pociechy z Waszych dzieci.