Z okazji tygodnia bibliotek trwającego od 11-15 maja 2026r. Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie przygotowała dla szkół i przedszkoli wiele atrakcji. Jedną z nich był ogłoszony konkurs fotograficzny pt. ,,#Biblioteka-kocham to miejsce’’, którego celem był m.in. rozwój zainteresowań literackich czy rozwijanie kreatywności, twórczej wyobraźni oraz wrażliwości artystycznej. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu na fotografii w kreatywny sposób hasła ,,Biblioteka – kocham to miejsce”. Wśród nagrodzonych prac znalazły się zdjęcia naszych grup przedszkolnych:

II miejsce – Grupa Misie

III miejsce – Grupa Jeżyki

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.