Dnia 2 czerwca Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Pan Maciej Czarnecki i Dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Gniewie Pani Anna Czyżewska wręczyli nagrody naszym wychowankom w konkursie fotograficznym # BIBLIOTEKA- KOCHAM TO MIEJSCE . Grupa Misie zajęła II miejsce a grupa Jeżyki III. Gratulujemy!



