Dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie plastycznym na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew. I jest nam niezmiernie miło ogłosić ,że troje przedszkolaków zostało laureatami a ośmioro otrzymało wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na rynek w Gniewie dnia 4 grudnia gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród . Zwycięskie prace staną się oficjalną kartką Gminy Gniew z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Nagrody przyznano:

II miejsce J.Justa z grupy Motylki, III miejsce W. Miklasiewicz z grupy Skrzaty i M.Liashuk z grupy Jeżyki.

Wyróżnienia otrzymali:

O.Murawska, A.Czarnecki z gr.Biedronki, A.Kamrowska, A.Waśniewska, S.Vavilowa z grupy Jeżyki, K.Kowalewska z grupy Słoneczka, S.Makowsk z gr.Krasnoludki i G.Gulc z gr. Żabki.

Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!