4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Przy tej okazji Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Gogolewie zorganizowała konkurs muzyczny i plastyczny „ One są wśród Nas – zwierzęta małe i duże”. Dzieci z naszego przedszkola są wielkimi miłośnikami zwierząt, dlatego z radością przystąpiły do konkursów.

W konkursie muzycznym nasze Przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy Słoneczka : Paulina Grzyb, Hania Gryszkiewicz i Zuzia Tobiańska oraz Amelia Rejmus z grupy Biedronki. Wszystkie dziewczynki zostały nagrodzone. W kategorii przedszkole I miejsce zdobyły Paulina, Hania i Zuzia, a miejsce III zajęła Amelka.

Miło nam poinformować, że również w konkursie plastycznym nie zabrakło laureatów z naszego przedszkola. Nagrodzeni zostali:

Lena Plutowska – II miejsce

Agata Szumal – III miejsce

Maja Mosór-II miejsce

Wiktor Ciera –II miejsce

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.