Dnia 21.03.2022 r. w Pierwszy Dzień Wiosny odbył się Gminny Konkurs Recytatorski ,,Mój ulubiony wiersz” organizowany przez Centrum Kultury i Bibliotekę w Gniewie. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Do pierwszej z nich zostali zakwalifikowani nasi podopieczni. Przedszkolacy z grupy ,,Zajączki”, ,,Żabki”, ,,Skrzaty”, oraz ,,Jeżyki” dzielnie Nas reprezentowali. Razem z rodzicami i paniami przygotowali swoje ulubione wiersze, które następnie pięknie recytowali na scenie.  Mimo tremy  i ogromnej konkurencji dzieci wystąpiły i zaprezentowały się wspaniale. Jedna z naszych uczennic Zofia Makowska zdobyła wyróżnienie.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu. Zosi jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a wszystkim dzieciom składamy serdeczne podziękowania za reprezentowanie Naszego Przedszkola i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.