5 maja 2017 roku w naszym przedszkolu gościliśmy artystów z Teatru Qfer, którzy przygotowali dla nas przedstawienie o słynnej Śnieżce i jej siedmiu przyjaciołach. Jednak ku naszemu zaskoczeniu o wcielenie się w najważniejsze role zostały poproszone najbardziej odważne przedszkolaki, które także wzięły udział w przedstawieniu . Trzeba przyznać, że nasi młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania i bardzo wczuli się w swoje role. Dzieci poznawały historię Śnieżki i jej złej macochy oraz siedmiu krasnoludków. Przedstawienie pełne było niespodzianek, ponieważ oprócz klasycznej opowieści o Królewnie Śnieżce poruszone zostały tematy zdrowia, witamin, higieny jamy ustnej oraz potrzeba czytania dzieciom. Widownia świetnie się bawili i nagrodzili wszystkich artystów głośnymi brawami.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich naszych aktorów! Dziękujemy za piękne przedstawienie! 🙂