22 listopada dzieci z grup przedszkolnych „Słoneczka” i „Zajączki” miały niezwykłą niespodziankę. Tego bardzo słonecznego i ciepłego listopadowego dnia zostały przeniesione do baśniowej Krainy Lodu srogiej i zimnej Królowej Śniegu. Około godziny dziewiątej przedszkolaczki udały się do autokaru, który zawiózł je do Gdańska, a dokładnie do Hali Sportowo Widowiskowej „Olivia”. Tam właśnie zasiadły na balkonowych, wygodnych krzesełkach by móc zachwycać się fantastycznym widowiskiem opartym na motywach baśni H. Ch. Andersena pt. „Królowa Śniegu” w wykonaniu Moskiewskiej Rewii na Lodzie. Na szczególną uwagę w spektaklu zasłużyła doskonała i oryginalna oprawa muzyczna, choreografia pełna popisów jazdy figurowej na lodzie, wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła czy efekty pirotechniczne. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały wszystko, co działo się na lodowej tafli. Wczuwały się w role Gierdy i Kaja, w historie przedstawione przez ich przyjaciół. Przedszkolaczki również żywo reagowały na pojawianie się tak zwanych „ciemnych postaci”, trzymając kciuki za swoich faworytów. To niezwykłe przedstawienie zostało nagrodzone przez dzieciaczki gromkimi brawami oraz serdecznym uśmiechem. Dodatkowo, tego właśnie dnia dziewczynka o imieniu Masza – mała aktorka i zarazem łyżwiarka Rewii, świętowała swoje urodziny. Otrzymała od wszystkich zgromadzonych w hali dzieci przepiękny prezent – wspólnie odśpiewaną piosenkę – 100 lat! Ten niesamowity wyjazd okazał się wielkim przeżyciem dla naszych przedszkolaków i na pewno pozostanie na bardzo długo w ich pamięci.