23 października nasze słodkie przedszkolaki zaprezentowały się w Konkursie Piosenki i Pieśni Religijnej oraz Patriotycznej zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską w Gniewie, który miał miejsce na zamku w Gniewie.
Jako pierwsza wystąpiła grupa wokalno-instrumentalna ,,Serduszka Boże”,23 października nasze słodkie przedszkolaki zaprezentowały się w Konkursie Piosenki i Pieśni Religijnej oraz Patriotycznej zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską w Gniewie ,który miał miejsce na zamku w Gniewie.
Jako pierwsza wystąpiła grupa wokalno-instrumentalna,,Serduszka Boże”, która przepięknie zaśpiewała piosenki ,,Mama Królowa” oraz ,,Polskie serduszka” zdobywając w swojej kategorii wiekowej wyróżnienie.
Nasza wyjątkowa solistka -Rozalka Bałdowska zdobyła I miejsce i przepiękny puchar śpiewając piosenki: ,,Co to jest niepodległość?” oraz ,,Mario czy Ty wiesz?”. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć tych najmłodszych wokalistów całego konkursu! Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu naszych reprezentantów.

Ad maiorem Dei gloriam!

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Skip to content