10 maja w naszym przedszkolu gościliśmy prawdziwego magika, który przeniósł dzieci do świata czarów i magii. Pan iluzjonista zaprezentował nam wspaniałe sztuczki i czary. Przedszkolaki poznały prawdziwe, magiczne zaklęcie, które przemieniło pluszowego króliczka w prawdziwego. Wiele emocji wywołały zamiany miejsc przedmiotów bez dotykania ich, wyczarowywania w cylindrze różnych rzeczy: kolorowych piłeczek, kart, czarodziejskich chusteczek, pieniążków a nawet żywych gołębi. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się magicznym sztuczkom nie kryjąc swojego zadziwienia. Mogły również uczestniczyć w niektórych trikach magicznych jako mali czarodzieje. Zabawa w czarowanie naszym milusińskim bardzo się podobała, były zadowolone z pokazu, chętnie o nim opowiadały, dzieliły się wrażeniami. Ten dzień z pewnościom zapadnie dzieciom w pamięci ze względu na swoją magiczną, a zarazem nietuzinkową aurę.