Mikołajki mogą być jak z bajki. Właśnie dlatego 6 grudnia w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Już od wczesnych godzin porannych w pięknie udekorowanym budynku Święty Mikołaj witał wszystkie wchodzące przedszkolaki. Od rana panował gwar i radość! Nasze Przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo w świątecznych czapeczkach – po prostu ,,mikołajkowo”. W tym dniu czekało na naszych wychowanków wiele atrakcji, jedną z nich były piękne świąteczne zdjęcia z Świętym Mikołajem. Przedszkolaków odwiedziły także elfy z Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie i podarowały dzieciom świąteczne reniferki.  To był naprawdę niezwykły dzień,  Mikołaj obdarował słodkościami wszystkie dzieci, a dla grup zostawił wspaniałe zabawki. Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja.

Dziękujemy Radzie Rodziców, Mikołajowi i Elfom z Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie za Mikołajkowe niespodzianki przygotowane dla naszych milusińskich, które  przyniosły w małych serduszkach wiele radości, uśmiechu i niewątpliwie emocjonalnych wrażeń związanych z wizytą Świętego Mikołaja