Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.  Ale Mikołaja jak nie było, tak nie było. Jak się później okazało, w tym roku Mikołaj postanowił, w trosce o nasze i swoje  zdrowie, że nie  odwiedzi nas osobiście. Ale nie myślcie, że Mikołaj zapomniał o małych przedszkolakach. Wyobraźcie sobie , że Mikołaj  nagrał dla każdej grupy filmik ze sobą w roli głównej. Jak się okazało Mikołaj dużo o nas wiedział, miał nawet nasze zdjęcia i znał nasze Panie. Już nigdy nie powiemy, że nie wierzymy w Świętego Mikołaja. On naprawdę istnieje i wszystko widzi… Wiedział, że byliśmy grzeczni i nocą wysłał swoje Elfy z prezentami dla nas. A prezenty były wspaniałe. Długo dzieliliśmy się wrażeniami i nie  mogliśmy uwierzyć w to co nas spotkało. Dodatkową niespodziankę sprawił nam także Pan Burmistrz, który w mikołajkowym towarzystwie przybył do przedszkola z prezentami.

Bardzo Ci dziękujemy Mikołaju!!! Obiecujemy, że nigdy w Ciebie nie zwątpimy i będziemy grzeczni. Do zobaczenia za rok! Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się z Tobą osobiście. Wesołych Świąt Mikołaju!!! Ps. Pozdrowienia dla elfów.