11 listopada obchodzimy ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI nasze przedszkolaki dobrze o tym wiedzą dlatego tak odświętnie przyszły ubrane do przedszkola. W tym dniu towarzyszą im barwy narodowe: biel i czerwień tak bliskie ich serduszkom. Z tej okazji dzieci w każdej z grup swój strój galowy udekorowały również kotylionami. Przedszkolacy w tym uroczystym dniu poznały historię odzyskania niepodległości przez Polskę.O godzinie 11.11 odbyło się wspólne uroczyste odśpiewanie Hymnu Narodowego. Prace plastyczne wykonane przez dzieci związane byly z symbolami narodowymi : flaga i godło , które każdy przedszkolak dobrze zna, zagościły na gazetkach grupowych. Na koniec dnia nasi mali patrioci z uśmiechem na ustach i kotylionami na piersi opuścili przedszkole.