W środę 20 IX 2017 roku dzieci z Przedszkola w Gniewie po raz kolejny  wspólnie świętowały OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA pod hasłem: „Od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”. Ten dzień był dla nas wyjątkowy, świąteczny, pełen niespodzianek. O godzinie 10.00 dzieci z grupy: Biedronek, Pszczółek, Słoneczek, Motylków, Zajączków, Żabek, Misi i Jeżyków w barwnym korowodzie z balonikami „Dzień Przedszkolaka” przemaszerowały ulicami miasta śpiewając HYMN PRZEDSZKOLAKA. Przemarsz wzbudził zainteresowanie przechodniów. Dzieci z dumą informowały o swoim święcie. Po powrocie do Przedszkola na plac zabaw, przedszkolaki po raz kolejny  oznajmiły, iż DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA JEST WŁAŚNIE DZISIAJ…  Na wszystkich milusińskich czekała już niespodzianka, w postaci waty cukrowej. Następnie dzieci zaproszone zostały do wspólnych zabaw, brały udział w konkursach, tańcach, zawodach. Radość, uśmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. W naszej placówce. DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA dostarczył kolejnej okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Życzymy naszym wychowankom, aby każdy dzień w przedszkolu był wyjątkowym, pełnym doznań i zapamiętanym na długo.

Myślimy iż DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA na stałe zagości w harmonogramie imprez przedszkola i będzie wspaniale obchodzony.