,,Czy słońce na niebie czy deszcz z nieba leci
idą do przedszkola z rodzicami dzieci.
W przedszkolu zabawek i książek bez liku
każdy ma tam miejsce przy małym stoliku.
Razem z naszą Panią pilnie się uczymy
gdy czas na zabawę -chętnie się bawimy.
Powiem Wam coś jeszcze ! Nie mówcie nikomu…
Że my się czujemy jak u siebie w domu!

W słoneczny poniedziałek 2 września wszystkie nasze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami przybyli do przedszkola, rozpoczynając kolejną przygodę życia razem ze swoimi koleżankami i kolegami z grup. Pierwsze chwile w przedszkolu są niezwykle ważne zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Musimy z dumą powiedzieć, że dzieci poradziły sobie na medal w tej nowej, szczególnie dla maluszków niełatwej sytuacji-stania się przedszkolakiem.
Wspólne zabawy w sali i na podwórku, wspomnienia z wakacji, śpiewy oraz radość ze spotkania z nowymi i znanymi już kolegami-to wszystko można było odnaleźć w każdej z dziewięciu grup przedszkolnych. Przedszkole stało się dla naszych milusińskich drugim domem, w którym czekają na nich zabawki, gry, plac zabaw, kolorowe sale a nade wszystko ich panie.

Życzymy naszym kochanym wychowankom samych radosnych dni oraz wielu udanych zabaw.