Drodzy Rodzice!!!

Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie wyniku zakażenia koronawirusem naszego wychowanka. W związku z powyższym Dyrektor Przedszkola w  Gniewie w ścisłym porozumieniu z Sanepidem zastosował procedurę przez niego ustaloną. Wszystkie osoby , które miały kontakt z osobą zakażoną zostały zgłoszone do Sanepidu. Służby sanitarne prowadzą postępowanie epidemiologiczne z dziećmi i ich bliskimi oraz pracownikami przedszkola, którzy mieli bezpośredni kontakt z zarażonym dzieckiem.

Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie  dzieci  z    grupy Pszczółek wraz z opiekunami  zostały objęte kwarantanną .

pozostali wychowankowie grup i pracownicy pozostają pod nadzorem epidemiologicznym i zostają zobowiązani do obserwacji swojego stanu zdrowia.

Zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i

po uzgodnieniu z organem prowadzącym

GRUPA  PSZCZÓŁEK ZOSTAJE  CZASOWO ZAMKNIĘTA,

DZIECI Z POZOSTAŁYCH GRUP MOGĄ UCZĘSZCZAĆ DO PRZEDSZKOLA,

ostateczna  decyzja o posłaniu dziecka do przedszkola należy do rodzica.

Przedszkole  nadal funkcjonuje z zachowaniem Procedur bezpieczeństwa związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i aktualnymi wytycznymi GIS.

Informujemy, że w poniedziałek 07.09. 2020 przedszkole było nieczynne z powodu przeprowadzanej dezynfekcji całej placówki.

Prosimy o zachowanie spokoju oraz zastosowanie się do obowiązujących  procedur w przedszkolu.

Będziemy Państwa informowali na bieżąco o wszelkich zmianach.

Dyrektor Przedszkola w Gniewie:

Marlena Nica