8 marca w przedszkolu zapanowała tajemnicza atmosfera. Wszystko to za sprawą niezwykłego iluzjonisty pana Andrzeja Szuberta . Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na wizytę gościa i tego, co miało się wydarzyć. Magik bardzo serdecznie przywitał dzieci, po czym rozpoczęły się niesamowite czary z wykorzystaniem wielu różnorodnych rekwizytów. Wspaniałe widowisko zachwyciło dzieci, zwłaszcza, gdy w magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki, lub zmieniały kolory a metalowe pojedyncze obręcze łączyły się w łańcuszki. Jednak największe emocje wywołało wyczarowanie białych gołębi, które później zamieniły się w króliczka. Niektóre dzieci same mogły choć na chwilę zmienić się w małych czarodziejów i asystowały artyście. Wszystkie efekty zaprezentowane przez magika były bardzo spontanicznie odbierane przez widownię, a ponadto wywoływały uśmiech i zdumienie na twarzach naszych przedszkolaków.