3 października przedszkole odwiedziły przedstawicielka Komendy Powiatowej w Tczewie -starszy sierżant Anna Kowalska-Nowak i w Kwidzynie -sierżant sztabowy Anita Czarnecka. Mamusie naszych wychowanków: Cyprusia, Olka i Kalinki z grupy Słoneczek i Pszczółek.

Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z zasadami ruchu drogowego oraz nauka bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Policjantki rozmawiały o zachowaniu bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych oraz jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Podczas wizyty policjantki mówiły o zachowaniu bezpieczeństwa w domu i przedszkolu, stosowaniu ograniczonego zaufania w kontaktach z obcą osobą oraz przypominały numery alarmowe.

Dzieci otrzymały wskazówki jak zachować się w sytuacji ataku groźnego psa i chętnie ćwiczyły pozycję ,,żółwika”. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami i pokazały, że są odpowiedzialne i doskonale wiedzą jak należy się zachowywać. Dziękujemy zaproszonym gościom za wspaniałe przeżycia, upominki, wspólne zdjęcie oraz przybliżenie wiadomości na temat zawodu policjanta.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Skip to content