W sobotę 23 kwietnia w Kwidzyńskim Centrum Kultury odbył się XXVI Pomorski Festiwal Piosenki Dziecięcej. Na scenie zaprezentowało się 10 grup z województwa pomorskiego . Reprezentantki naszego przedszkola Hania G. i Lidia M. zaśpiewały piosenkę Majki Jeżowskiej ,,Dłonie”. Dziewczynkom towarzyszył zespół taneczny : Apolka B. , Gabrysia  D., Daria G., Maja M., Zuzia T. , Vanessa T. Za piękny występ otrzymały wspaniałe nagrody: puchary, piłki, zabawki, gry i słodycze. Podczas festiwalu dziewczynki miały możliwość zaprezentować się przed szeroką publicznością , a także obejrzeć występy dzieci z innych przedszkoli. Imprezę uatrakcyjnił występ Teatru Qfer. Wszystkim zaangażowanym osobom- nauczycielkom przygotowującym dziewczynki do występu Anecie Kluk i Agnieszce Milek oraz rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu.Dziękujemy!