Zbliżają się wakacje, a co się z nimi wiąże, pożegnania naszych najstarszych przedszkolaków. W dniach 17,18 i 19 czerwca odbyły się w naszej placówce uroczyste zakończenia roku szkolnego grup Żabki, Skrzaty, Misie, Biedronki i Jeżyki.

Dzieci po raz ostatni stanęły wspólnie na przedszkolnej scenie, by zaprezentować swoje umiejętności. Każda grupa, jak na absolwentów przystało, tańczyła ,,Poloneza”, który nadał całej uroczystości poważny charakter. Nie zabrakło również wspaniałych tańców, wierszy i pięknych piosenek. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki oraz upominki od swoich Pań. To były dni pełne wzruszeń, refleksji i cudownych doznań. Mamy nadzieję, że czas spędzony w przedszkolu na zawsze zostanie w pamięci i sercach naszych absolwentów.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za ten rok szkolny. Dziękujemy za zaangażowanie i okazaną pomoc na rzecz naszego Przedszkola.

Absolwentom życzymy powodzenia i wysokich wyników w nauce w Szkole Podstawowej, a wszystkim naszym przedszkolakom życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji. Dużo słońca i miłego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu.

Skip to content