Od 21 do 24 czerwca odbyły się w naszym przedszkolu uroczystości zakończenia roku przedszkolnego i pożegnania sześciolatków, które we wrześniu, po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Z przedszkolem żegnały się dzieci z grupy Żabki, Misie, Słoneczka, Skrzaty i Jeżyki. Każda z grup przygotowała piękny program artystyczny, który był podsumowaniem całorocznej pracy. Było mnóstwo wzruszających piosenek, wierszy i oczywiście Polonez, którego absolwenci zatańczyli z wielką gracją i wzruszeniem. Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Dziękujemy naszym absolwentom za wspólnie spędzone chwile. Życzymy sukcesów w nauce, wielu nowych kolegów i koleżanek, a także słonecznych i bezpiecznych wakacji.