19 grudnia dzieci z  grupy „Motylki”, „Słoneczka” i  „Żabki” wybrały się na gościnny występ jasełkowy do Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewie, który przedstawili dla nich uczniowie szkoły. Przedszkolaków powitał pan Mirosław Narloch – dyrektor szkoły, który życzył wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z bożenarodzeniowym przesłaniem zaprezentowali przedstawienie jasełkowe. Dzieci  nie tylko mogły podziwiać kunszt aktorski młodych artystów ale i wokalny, słuchając pięknych kolęd i pastorałek. Radosny śpiew wprowadził wszystkich w wyjątkowy nastrój i uświadomił, że święta Bożego Narodzenia są już blisko. Młodzi wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodkimi niespodziankami.