Koniec czerwca ściśle związany jest z wakacjami. Jednak zanim spakujemy walizki  i ruszymy na zasłużony odpoczynek trzeba pożegnać się z przedszkolem.

Dlatego w  dniach 22 i 23 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste zakończenia roku w grupach starszych: ,,Żabkach”, ,,Zajączkach”, ,,Skrzatach” i ,,Jeżykach”. Dzieci w odświętnych strojach po raz ostatni wystąpiły przed swoimi najbliższymi i uroczyście pożegnały przedszkole. Absolwenci wzorowo zatańczyli poloneza, zaśpiewali piosenki oraz recytowali wiersze. Wszyscy spisali się na medal – jak przystało na przyszłych pierwszoklasistów. Nie zabrakło również łez, które świadczyły o tym jak, dobrze było dzieciom w naszym przedszkolu i jak bardzo zżyły się one ze swoimi paniami. Na zakończenie przedszkolacy otrzymali dyplomy i upominki, za ich trud i ciężką pracę w minionym roku przedszkolnym.

Wszystkim jeszcze raz życzymy słonecznych, beztroskich, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a absolwentom powodzenia na dalszym stopniu edukacji. Mamy nadzieję, że czas spędzony w przedszkolnych murach na długie lata zostanie w waszej pamięci.