W niedzielę 13 stycznia br.  nasze kochane Przedszkolaki uczestniczyły  w XXVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieci zaprezentowały na scenie jasełka bożonarodzeniowe ukazując zgromadzonej publiczności swoje niezwykłe uzdolnienia aktorskie. Nasi milusińscy wcielając się w jasełkowe role wzruszyli widownię do łez, dając wszystkim chwile pełne radości. Ten dzień zapadnie nam wszystkim długo w pamięci, to chwile gdy razem pomagamy potrzebującym. Dzieci ochoczo i dzielnie  kolędowały wprowadzając wszystkich w wyjątkowy nastrój. Wspólnie podziękowały ukłonem za swój występ, zbierając przy tym wielkie brawa. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi że po raz kolejny mogliśmy wspierać akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.