Uroczystość Wszystkich Świętych to czas, w którym w szczególny sposób kierujemy swoje myśli w stronę naszych najbliższych, tych jednak, którzy już odeszli. Przygotowania, które towarzyszą temu świętu są także znane naszym przedszkolakom.  W czwartek 26 października dzieci wspólnie ze swoimi wychowawcami, opiekunami  i katechetką odwiedziły cmentarz parafialny. Dzieci położyły przyniesione z domów znicze na grobach nieco zapomnianych. Odmówiły również modlitwę za zmarłych, zaś przedłużeniem ich modlitwy stał się zapalony płomyk świeczki. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem obserwowały jak wiele starań wkładają ludzie w troskę o groby swoich najbliższych. Było to dla nich wyjątkowe doświadczenie.