Dnia 21.04.2018 r. Pszczółki odwiedziły Urząd Pocztowy w Gniewie .  Bardzo serdecznie przywitał nas pan Łukasz Gładykowski – naczelnik poczty w Gniewie, który oprowadził nas po budynku poczty. Z wielkim zainteresowaniem przyglądaliśmy się pracy urzędnika pocztowego. Każde dziecko mogło własnoręcznie przybijać stempel czyli datownik co okazało się wielką frajdą. Z pomocą pań , dzieci kupiły , kartki , które potem Hubert w przebraniu listonosza dostarczył paniom kucharkom oraz grupie Biedronek . Otrzymaliśmy prezenty , za które serdecznie dziękujemy. Szczególną niespodziankę „Pana Trawiastogłowego”  podarował nam pan  Naczelnik  Łukasz  Gładykowski, o którego z wielką przyjemnością dbamy w przedszkolu. Dzieci przekonały się, że praca na poczcie jest bardzo ciekawa i potrzebna.