Ziemia to nasz dom, a w domu każdy powinien czuć się dobrze. Wszyscy ludzie żyją na naszej palecie i dzielą ją między siebie. Jest ona wspólnym dobrem, dlatego wszyscy jesteśmy za nią odpowiedzialni i powinniśmy o nią dbać.  Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia. Dlatego z tej okazji SPSK w Gogolewie zorganizowało konkurs plastyczny pt. ,,S.O.S. dla Ziemi”. Nasi przedszkolacy bardzo licznie wzięli w nim udział. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek.

Miło nam poinformować, że w wyżej wymienionym konkursie nasi przedszkolacy zajęli czołowe miejsca i uzyskali wyróżnienia:

I miejsce  Borys Nowak

II miejsce Zuzanna Szumal

II miejsce Szymon Romanowski

III miejsce Vanessa Trzoska

III miejsce Michał Ziołkowski

Wśród wyróżnionych osób znalazły się: Antonina Bryska, Zofia Makowska, Ada Szymkowska, Agnieszka Gabrychowska, Franciszek Balbusa, Julian Goździkowski.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu prac razem z dziećmi. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.