Z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek przedszkolaki z grupy: Misie, Motylki i Jeżyki miały okazję wybrać się z wizytą do biblioteki w Gniewie i obejrzeć spektakl Teatru Blaszany Bębenek pt. ,,Kubuś Puchatek” Było to bardzo ciekawe i pełne emocji interaktywne spotkanie, które przeniosło nas w świat teatru, wyobraźni i pięknej historii o przyjaźni.
W spektaklu wystąpił najukochańszy miś maluchów – Kubuś Puchatek wraz z przyjaciółmi – Prosiaczkiem i Tygryskiem, a dzięki ich wspaniałej przygodzie widzowie mogli sobie przypomnieć jak ważna, wartościowa i nieoceniona jest przyjaźń. Dzięki przedstawieniu i wspólnej zabawie z bohaterami przedszkolaki dowiedziały się jak dbać o więź z najbliższymi.