W piątek 9 grudnia  przedszkolaki  wraz z opiekunami wybrały się do GOSiR w Gniewie na Świąteczny Turniej Ekologicznego Przedszkolaka. Przedstawiciele starszych grup reprezentowali nasze przedszkole .W pierwszej części-sportowej trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą, lecz również szybkością ,zwinnością i celnością. Drugą częścią turnieju był quiz  wiedzy  ekologicznej. Młodsi koledzy i koleżanki głośno dopingowali zawodników. Po rozgrywkach wszyscy bawili się przy wesołej muzyce . Atrakcją był też  Mikołaj , który częstował  cukierkami i pozował z dziećmi do zdjęć. Wesoła , świąteczna atmosfera udzieliła się nie tylko naszym wychowankom.  Serdecznie dziękujemy kierownictwu GOSiR za zaproszenie, które sprawiło wiele radości .

cof