W piątek 24 listopada, tak jak co roku w Przedszkolu w Gniewie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie każde z dzieci przybyło ze swoim ulubionym misiem-przytulanką. Już na samym wejściu do naszego przedszkola uwagę przykuwał przepięknie udekorowany różnymi miśkami główny hol. W tym wyjątkowym dniu odwiedził dzieci prawdziwy miś Kubuś Puchatek, który przywitał się i bawił ze wszystkimi przedszkolakami. Cały dzień minął pod znakiem radosnych zabaw, konkursów i gier przygotowanych przez panie nauczycielki dla dzieci. Milusińskim rozrywki dostarczały filmy animowane, których bohaterami były rozmaite znane i lubiane misie oraz niedźwiadki takie jak Miś Uszatek, Kubuś Puchatek czy też Gumisie. Miś był głównym bohaterem wielu interesujących zajęć ruchowych, tanecznych oraz plastycznych. Czas wesoło i niepostrzeżenie płynął przy wesołych piosenkach dedykowanym pluszowym niedźwiadkom. Dobrze, że te wszystkie miłe chwile zostały utrwalone na licznych fotografiach. Ten dzień pełen wrażeń na długo zapadł nam w pamięć i bardzo cieszymy się, że kolejna okazja do Świętowania Dnia Misia pojawi się już za rok!