„Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka…

Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętamy

i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Miniony rok był trudny, gdyż koronawirus w znacznym stopniu ograniczył nasze życie oraz wzajemne kontakty. Doświadczenia te pozwoliły nam  jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. Przedszkolaki dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy –  przygotowały specjalnie dla swoich babć i dziadków, wierszyk i piosenkę życząc im dużo zdrowia, cierpliwości ,dziękując za dobre słowo, troskę i opiekę.  Przedszkolaki  przygotowały laurki oraz upominki, które wręczą babciom i dziadkom w dniu ich święta.