W styczniu, miesiącu mroźnym i zimowym swoje święto obchodzą nasi najukochańsi – Babcia i Dziadek. W naszym przedszkolu również zorganizowaliśmy uroczystość z okazji ich święta. Przedszkolacy z paniami przygotowali dla nich specjalny program artystyczny, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niestety z powodu pandemii nie udało zaprosić się gości do przedszkola. Występy dzieci zostały nagrane i przesłane dziadkom. Myślę, że niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku, gdy oglądali występy przygotowane przez swoich wnuków i wnuczki. W przedszkolu dzieci przygotowały również upominki dla babć i dziadków, które wręczali im w swoich domach.

Te styczniowe dni  zawsze są wyjątkowe, pełne uśmiechu, radości i dumy. Niewątpliwie najlepszym i najcenniejszym prezentem jaki możemy ofiarować dziadkom, zwłaszcza w tych szczególnych dniach,  są chwile spędzone razem z wnukami.