12 września gościliśmy w naszym przedszkolu już po raz kolejny aktorów doskonale znanych dzieciom -Koperka i Kminka. Aktorzy tym razem przedstawili dla nas teatrzyk pt.,,Szewczyk Dratewka”.
Jest to historia o szewcu, który pomaga innym nie oczekując niczego w zamian. Po drodze spotyka go wiele niezwykłych przygód. Gdy ma problemy jego dobroć do niego wraca i wszystko kończy się pomyślnie. Szewczyk swoją odwagą i sprytem udowadnia królowi, że można pokonać smoka i uwalnia księżniczkę. Dzieci miały okazję zobaczyć na scenie Szewczyka- w postaci żywegego aktora, królewnę oraz czarownice i smoka.
Przedstawienie wywołało u dzieci uśmiech i zaciekawienie. Po powrocie do sali przedszkolaki dzieliły się wrażeniami, a swoje przeżycia umieściły na kartkach z których powstała piękna gazetka.