W piątek 6 stycznia, podczas mszy świętej dla dzieci o godz.11. dzieci z naszego przedszkola wystawiły przedstawienie jasełkowe. W tym dniu obchodzimy święto Objawienia Pańskiego, zwane również Świętem Trzech Króli, na pamiątkę pokłonu złożonego Dzieciątku Jezus przez trzech Mędrców ze wschodu – Kacpra, Melchiora i Baltazara. Królów prowadziła Gwiazda Betlejemska, ofiarowali Dzieciątku kadzidło, złoto i mirrę. Starannie dobrane wierszyki, kolędy oraz role takie jak Maryja, Józef, Aniołowie, Pasterze, trzej Królowie, Gwiazdki, umożliwiły dzieciom zaprezentowanie niezwykłych aktorskich talentów. Dzieci zachwyciły wszystkich wspaniałym występem, który na długo pozostanie w pamięci widzów zebranych w kościele.