Dnia 8.06.2021 na ,,Orliku” obok Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Hallera odbył się ,,Festyn Przedszkolaków” organizowany przez Gminny Ośrodek  Sportu i Rekreacji w Gniewie pod przewodnictwem pana Grzegorza Połomskiego. Nasi przedszkolacy również wzięli w nim udział, dzielnie nas reprezentując. Dzieci rywalizowały ze sobą w  konkurencjach sportowych tj. toczenie piłki lekarskiej, biegu z dużą piłką, zbieraniu malutkich kolorowych piłek czy torze przeszkód. Oprócz zawodów na wszystkich czekał słodki poczęstunek oraz pyszna wata cukrowa. Na koniec każdy uczestnik otrzymał medal, a drużyna złoty puchar. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone, bo chociaż były to zawody, to najważniejsza okazała się doskonała wspólna zabawa.