Dzisiaj Wasze urodziny a więc wszyscy Wam życzymy:

do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy dzień był miły…

sto prezentów i buziaków, aut, lal, klocków i pluszaków

i uśmiechu wesołego i wszystkiego najlepszego!

Urodziny to szczególny dzień w życiu dla każdego dziecka . Tradycją naszego przedszkola stało się wspólne świętowanie, które sprzyja nie tylko integracji i uspołecznianiu, dzieci poznają zasady savoir-vivre i wykazują się pomysłowością podczas składania życzeń. Solenizanci zasiadają na wyjątkowym miejscu są szczęśliwi gdy słyszą śpiewanie STO LAT. W podziękowaniu częstują słodyczami, a koleżanki i koledzy przygotowują piękne laurki.

W miesiącu marcu swoje urodziny obchodziły : w grupie Słoneczka Nadia, Marysia, Igor i Mateusz; w grupie  Misie Mikołaj i Agatka; w grupie Biedronki Karolinka, Antek i Wojtek; w grupie Jeżyki Kacper K; w grupie Skrzaty Lenka Sz. , w grupie Zajączki Aleksandra Cz. Agata S. Milena B. Bartosz L. Iga K. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego kochanym Solenizantom.