Urodziny związane są z bardzo ważną dla każdego człowieka datą. Każdemu przedszkolakowi wiele radości sprawia to, kiedy może bawić się wspólnie ze swoimi rówieśnikami z przedszkola. To bardzo ważne wydarzenie pełne niezapomnianych przeżyć dla każdego dziecka. Dzień urodzin na długo zapada w pamięci dzieci, a w szczególności w pamięci solenizanta. Dlatego, aby sprawić dzieciom więcej przyjemności, dostarczyć im wrażeń i emocji w związku z obchodami ich święta, obchodzimy go w szczególny sposób. Sala tego dnia jest ozdobiona specjalnie dla solenizanta, który otrzymuje drobne upominki oraz wykonane przez kolegów z grupy laurki. Oczywiście odśpiewujemy tradycyjne ,,Sto lat”, po czym wszyscy składają mu życzenia. Najczęściej solenizant obdarowuje kolegów i koleżanki słodkościami.  Na koniec robimy pamiątkowe fotografie.

W miesiącu wrześniu  w naszym przedszkolu urodzinki obchodzili: Marta z grupy Misie, Nikolka z grupy Zajączki, Jaś, Maja K. i Tymek z grupy Motylki, Amelka B, Julka i Tymek z grupy Biedronki, Gabrysia, Igor T. i Helenka z grupy Pszczółki, Bianka z grupy Skrzaty, Paulinka i Daria z grupy Słoneczka, Sebasitan z grupy Jeżyki oraz Zuzia Sz. i Wiktoria A. z grupy Żabki.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, samych słonecznych dni i mnóstwa uśmiechu.