Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Urodziny to wyjątkowe  wydarzenie i świętowanie ich z innymi przedszkolakami przynosi dzieciom dużo radości. Każde dziecko marzy o tym, aby dzień urodzin był najpiękniejszy. Tego dnia Szanownym jubilatom, którzy zajęli honorowe miejsca, tradycyjnie odśpiewane zostaje  STO LAT, złożone są  indywidualne życzenia, a na koniec wszyscy częstują  się słodyczami. W listopadzie swoje urodziny obchodzili: Zosia O. , Jasiu z grupy BIEDRONKI , Lucjan z grupy MOTYLKI ,Nina , Michał z grupy ZAJĄCZKI , Ada z grupy ŻABKI , Dagmara, Helenka, Jaś z grupy MISIE, Antosia, Nikodem K. z grupy  JEŻYKI.