Do zabawy mnóstwa siły, żeby każdy dzień był miły. Pełen śmiechu i radości, stu urodzinowych gości. Aut, klocków i pluszaków, stu prezentów, stu buziaków, zdrowia, szczęścia i słodyczy. Tego każdy dziś Wam życzy.

Urodziny to jedna z najważniejszych okazji, jakie świętuje mały człowiek. Dlatego w naszym przedszkolu dbamy o to, żeby tego dnia każdy solenizant poczuł się wyjątkowo. Wspólne odśpiewanie STO LAT, składanie życzeń jubilatowi oraz słodki poczęstunek to już zwyczaj, który towarzyszy dzieciom podczas ich urodzinek w naszym przedszkolu. W styczniu ten wyjątkowy dzień obchodzili : Alicja z grupy Słoneczka, Kacper, Kornelia i Zosia z grupy Jeżyki, Nadia i Marta z grupy Skrzaty, Oliver i Wiktoria z grupy Motylki, Oliwka i Antosia z grupy Pszczółki, Aleksandra i Antosia z grupy Misie, Filip, Damian, Maksymilian i Milenka z grupy Zajączki, Iga i Łukasz z grupy Żabki.

Wszystkim naszym solenizantom życzymy samych słonecznych dni oraz dużo zdrówka!