Do zabawy mnóstwa siły, żeby każdy dzień był miły. Pełen śmiechu i radości, stu urodzinowych gości. Aut, klocków i pluszaków, stu prezentów, stu buziaków, zdrowia, szczęścia i słodyczy. Tego każdy dziś Wam życzy.

Urodziny to jedna z najważniejszych okazji, jakie świętuje mały człowiek. Dlatego w naszym przedszkolu dbamy o to, żeby tego dnia każdy solenizant poczuł się wyjątkowo. Wspólne odśpiewanie STO LAT, składanie życzeń jubilatowi oraz słodki poczęstunek to już zwyczaj, który towarzyszy dzieciom podczas ich urodzinek w naszym przedszkolu. W styczniu ten wyjątkowy dzień obchodzili : Alicja z grupy Słoneczka, Kacper, Kornelia i Zosia z grupy Jeżyki, Nadia i Marta z grupy Skrzaty, Oliver i Wiktoria z grupy Motylki, Oliwka i Antosia z grupy Pszczółki, Aleksandra i Antosia z grupy Misie, Filip, Damian, Maksymilian i Milenka z grupy Zajączki, Iga i Łukasz z grupy Żabki.

Wszystkim naszym solenizantom życzymy samych słonecznych dni oraz dużo zdrówka!

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Skip to content