W naszym przedszkolu znowu odświętnie i wesoło , kolejni solenizanci obchodzili swoje urodzinki. Z tej okazji wszystkie koleżanki i koledzy oraz panie wychowawczynie życzą solenizantom spełnienia marzeń , zdrowia i tradycyjne sto lat ! Dzieci obchodzące urodzinki w tym wyjątkowym dniu są obdarowani laurkami od kolegów i koleżanek z grupy , a sami częstują słodkościami. Urodzinki przedszkolaków to wielkie wydarzenie , któremu towarzyszą radość, śmiech i zabawa. W lutym swoje urodzinki obchodzili w grupie Pszczółki: Zuzia i Kornelia, w Słoneczkach Daria, Kinga i Cyprian, w grupie Skrzaty Agatka, w Jeżykach Oliwia i Fabian, w Zajączkach Kornelia, w grupie Motylki Jaś N., Jaś R., Klara i Lena K., a w Żabkach Zuzia i Alan. Wszystkiego dobrego !!!