Tak jak co miesiąc, tak również w marcu w naszym przedszkolu rozbrzmiewało wesołe „Sto lat, sto lat…”. Każde urodziny naszych przedszkolaków obfitują w piękne życzenia i laurki oraz słodki, przepyszny poczęstunek od solenizanta. Dzieci z poszczególnych grup składają w ten szczególny dzień swojemu koledze lub koleżance płynące prosto z serduszka życzenia i wręczają im własnoręcznie wykonane laurki.

W marcu swoje urodzinki obchodziły: grupa Zajączki: MILENKA B., BARTEK, IGA oraz OLKA,grupa Żabki: AGATKA A,.grupa Jeżyki: AMELKA K., IGOR, grupa Misie: WIKTOR, grupa Biedronki: MARIANKA,grupa Skrzaty: LENKA, OLIWIA, MARCEL,grupa Słoneczka: KAROLINKA, WOJTEK, ANTEK, JAŚ,grupa Pszczółki: FILIP, TYMEK, HUBERCIK, MACIUŚ, ŁUCJA, ZOSIA.