Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest on wyczekiwany z niecierpliwością.  Każdy przedszkolak nie może doczekać się, kiedy wreszcie jego rówieśnicy będą  śpiewać mu ,,sto lat”. Wiele radości sprawia mu to, kiedy może bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. To bardzo ważne wydarzenie pełne niezapomnianych przeżyć dla każdego dziecka. Dzień urodzin na długo zapada w pamięci dzieci, a w szczególności w pamięci solenizanta.

W miesiącu wrześniu w naszym przedszkolu urodzinki obchodzili: w grupie ,, Zajączki” Antoś, Igor T., Gabrysia, Igor S., Pola, Helenka, w grupie ,,Motylki” Jaś i Tymek, w ,,Słoneczkach” Paulina i Daria, w grupie ,,Misie” Wiktor, w ,,Pszczółkach” Nela i Adaś, w ,,Biedronkach” Amelka B., Zuzia, Amelka R., Tymek, w grupie ,,Jeżyki” Kacper, Antoni i Milana, w grupie ,,Żabki” Marta i Olek, w ,,Krasnoludkach” Nikodem oraz Bianka i Ignaś  z grupy ,,Skrzaty”.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, samych słonecznych dni i mnóstwa uśmiechu.