Każdy dzień w kalendarzu ma swojego solenizanta. Dlatego warto pamiętać daty urodzin naszych milusińskich i w tym dniu złożyć im życzenia urodzinowe – ważne jednak, żeby były podarowane ze szczerego serca. Dzień urodzin to magiczna i wyczekiwana przez dzieci chwila. Każde dziecko czuje się wtedy wyjątkowo. Aby dzień ten był niezapomniany nasi jubilaci siedzą na krzesełkach a, pozostałe dzieci stoją i śpiewają im „Sto lat”, następnie każdy z osobna składa życzenia. Dzieci wiedzą, że mogą wybrać swoją formę ich przedstawienia, np. wypowiedzieć życzenia, zatańczyć, przytulić się, podać rękę itp. potem jest słodki poczęstunek. Solenizanci wybierają ulubione piosenki i wszyscy tańczą, dzieci super się bawią i wiedzą, że tego dnia są najważniejsi. Pragniemy naszym październikowym jubilatom – Klarci z grupy „Jeżyki”, Liwce, Klaudii i Kubusiowi z grupy „Biedronki”, Pawłowi z grupy „Misie”, Marysi z grupy „Zajączki,”, Nicoli z grupy ,,Krasnoludki”, Polci , Frankowi i Blance z grupy ,,Pszczółki”, Natanowi B., Szymonowi K. i Liwce S. z grupy ,,Żabki” oraz Igusi z grupy „Słoneczka” złoży najserdeczniejsze życzenia : „Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego najlepszego!.