Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. To właśnie w tym dniu znajduje się ono w centrum uwagi. Jest najważniejsze , a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Urodziny w naszym przedszkolu to bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć, które na długo pozostaną w pamięci dzieci, a w szczególności solenizanta. Niestety w związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem nie wszystkie dzieci, które obchodziły urodzinki w marcu mogły je świętować w przedszkolu. Wierzymy jednak , że każdy solenizant spędził ten wyjątkowy dzień , pełen wrażeń i radości w gronie swoich najbliższych. A kiedy powrócimy do przedszkola będzie okazja na złożenie życzeń i zaśpiewanie sto lat przez kolegów i koleżanki z przedszkola. W marcu urodzinki świętowali:Wojtek i Jasiu z grupy Pszczółki, Milena z gr. Zajączki, Oliwier z gr. Misie, Mateusz i Igor z gr. Biedronki, Dorotka z gr. Motylki, Julia z gr. Słoneczka, Oliwia B. z gr. Jeżyki oraz Kornel z gr. Żabki. Wszystkim solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo zdrówka!!!